Hotline: 0907 737 826, 0910 737 826
od 8:00 do 21:00 (po dohode aj 24h denne)

SERVIS + LAN

Smart Expres - expresný servis od 8:30 do 18:00 hod. 

Volajte: 0907 737 826

 

Prečo využívať službu Smart Expres?

My prídeme k Vám, či už do firmy alebo domov.  V týždni spravidla od 8:30 do 18:00 hod.  Značná časť problémov sa dá odstraniť priamo na mieste. Tým šetríme váš čas a peniaze. Prevažnú časť nahradných dielov držíme skladom, teda vieme riešiť hardverový problém prakticky na mieste.  Máme dlhoročné skúsenosti a poskytujeme servis pre nadnárodnú korporátnu klientelu, čo je zárokou profesionálneho prístupu. Čo nás však odlišuje od konkurencie je rýchlosť a to, že pre nás je klient prioritou. Nám nekončí pracovná doba o 17:00, ale až je problém vyriešený a zákazník spokojný. Vtedy sme spokojný aj my. Vy zavoláte a my riešime Váš problém...

 

Kabelážne systémy

Fyzická vrstva dátovej komunikácie, telefónna sieť, prenos hlasu a videa, všetko na jednej infraštruktúrnej sieti - to je štruktúrovaná kabeláž. Štruktúrovaná kabeláž vám zabezpečí prenos všetkých slaboprúdových signálov (počítačové dáta, telefón, rozhlas, …) po jednej inžinierskej sieti do 100 V a 200 - 600 MHz. Táto umožní prenos všetkých dnes štandardizovaných protokolov pre dátové a analógové prenosy (Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Token Ring, FDDI, ATM, ISDN, 100VG AnyLAN, prúdové a napäťové slučky, analógový a video signál, IBM Twinax, …).

 

Modularita, pružnosť,  jednoduchosť a spoľahlivosť

Potrebujete z organizačných dôvodov presťahovať oddelenia, ale v nových priestoroch vám chýba počítačová sieť? Zavolajte nám a mi vám navrhneme a postavíme kompetnú sieť. Inštalácia koncových uzlov štruktúrovanej kabeláže na všetky potenciálne prípojné miesta, jej fyzické zapojenie do hviezdy a celková modularita systému vám poskytuje záruku jej  prispôsobivosti, rekonfigurovateľnosti, adaptability na rôzne prenosové protokoly a spoľahlivosti.

 

Komplexná dodávka

Smart zabezpečuje dodávky štruktúrovaných kabeláží komplexne, to znamená od prvotného návrhu cez realizáciu až po protokolárne odovzdanie celého diela s vystavením certifikovaných meracích protokolov a realizačného projektu. Naši odborní pracovníci vám po obhliadke navrhnú optimálne riešenie a vypracujú technickú a cenovú ponuku. Zabezpečia dodávky materiálu, realizáciu ale aj odskúšanie a konfiguráciu siete, inštaláciu manažmentu aktívnych prvkov a samozrejme zaškolenie užívateľa.

 

Inštalácie

Smart má za sebou dlhoročné skúsenosti v inštalácii štruktúrovaných kabeláží:

  • administratívne budovy
  • malé,  stredné a  veľké podniky
  • LAN v podmienkach priemyselných prostredí
  • optické siete
  • bezdrôtové spojenia

My prídeme k Vam či už do firmy alebo domov.